Możliwości produkcyjne

tłoczenie blach Podstawową działalnością firmy PAKS’D Sp. z o.o. jest tłoczenie blach. Nasze zakłady produkcyjne specjalizują się w produkcji wytłoczek z blachy czarnej, ocynkowanej i nierdzewnej. Tłoczeniem blach zajmujemy się od początku roku 90. Tłoczone części metalowe wykonujemy dla przemysłu motoryzacyjnego, Agd i innych branż.

Produkcja prowadzona jest w 3 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Siewierzu, Rajsku oraz Skoczowie. Tłoczenie blach wykonujemy na posiadanych prasach transferowych, progresywnych czy liniach manualnych o naciskach do 650 ton.

Każdy zakład w swoim laboratorium pomiarowym posiada współrzędnościową maszynę pomiarową , mierzącą z dokładnością do 0,0084 mm / m. Dysponujemy również nowoczesną maszyną wytrzymałościową do badania materiałów.

W naszym parku maszynowym znajdują się również automaty tokarskie oraz automat do ciecia i obróbki wykańczającej końców rur.

Przy ścisłej kooperacji z sąsiadującą nam lakiernią możemy dostarczać części lakierowane na różne kolory oraz lakierem anty - finger, jak również wykonywać nadruki.

Mamy doświadczenie w produkcji detali ze stali czarnej, ocynkowanej, nierdzewnej i wstępnie lakierowanej. Produkujemy części strukturalne w tym takie z wykonywaną na prasie operacją gwintowania oraz zewnętrze – estetyczne.
Jesteśmy w stanie wykonać wytłoczki wielkości do 1500 mm.

Na kolejnych zdjęciach prezentujemy wybrane przykłady naszych możliwości produkcyjnych

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.